unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Terchovský vláčik!

terchovsky vlacik 003

Terchová, Štefanová a Vrátna dolina patria medzi klenoty Malej Fatry a lákajú množstvo turistov a výletníkov. Okrem aktívneho výletu si čaro prírody môžete teraz vychutnať aj prostredníctvom vyhliadkovej jazdy Terchovským vláčikom. Jazdíme celý rok podľa aktuálneho cestovného poriadku. Súprava má dva vagóny s kapacitou 56 osôb. Vláčik je vybavený zrovnateľnými okienkami a preto škaredé alebo daždivé počasie nie je prekážkou. Okrem krásnej prírody ktorú budete môcť pozorovať počas jazdy sa dozviete veľa zaujímavostí od našich zábavných sprievodcov.

Pozrieť aktuálny cestovný poriadok

Všetky zastávky sú orientačné a na znamenie. Zastavíme každému, stačí zamávať.

V prípade otázok ohľadom cesty vláčikom môžete telefonovať na +421 908 331 449.

Nástup - výstup Dosp. os. Dieťa od 3-12r.
Terchová - Terchová 2,00 Eur 1,00 Eur
Vrátna - Štefánová 2,00 Eur 1,00 Eur
Terchová - Kamence kemping 2,50 Eur 1,50 Eur
Malý okruh 45 minút 4,50 Eur 2,00 Eur
Veľký okruh 5,00 Eur 2,50 Eur

Obyvatelia Terchovej a Belej - všetky  trasy  dosp.  1,50 Eur, deti  1,00 Eur + dôchodcovia (podmienky trvalý pobyt + občiansky preukaz)

Cestovný lístok platí na jednu jazdu bez rozdielu nástupu a výstupu. Cestovný lístok je neprenosný a dĺžka jazdy je maximálne na určenú zakúpenú trasu. Cestujúci, ktorý sa nepreukáže platným cestovným lístkom, bude z prepravy vylúčený a zaplatí pokutu 30 €. Dieťa do 12 rokov sa môže prepravovať len v sprievode dospelej osoby, ktorá zároveň zodpovedá za jeho bezpečnosť. Počas jazdy nie je dovolené stáť ani sa pohybovať v rámci vozňa. Vystupovať a nastupovať z vozňa sa môže len miestom na to určeným. Nástup a výstup je povolený za úplného zastavenia súpravy. Vo vagóne nie je povolené fajčiť, konzumovať stravu a alkoholické nápoje, vykláňať sa z vagóna a dotýkať sa predmetov mimo priestoru, v ktorom cestujete. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo z prepravy vylúčiť osoby pod vplyvom alkoholu a návykových látok, ako aj osoby, ktoré svojím správaním narúšajú plynulý priebeh jazdy. Prevádzkovateľ nezodpovedá za osobné veci zabudnuté, stratené alebo odcudzené v súprave, ako ani za škody spôsobené nedodržiavaním pravidiel dopravy.

Individuálne jazdy, či večerné vyhliadkové jazdy mimo cestovný poriadok len na objednávku na tel. čísle: 0908 331 449, vo vláčiku alebo v nformačnej chalúpke UTEČZMESTA pod sochou Jánošíka.

Želáme Vám príjemný zážitok.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.