unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Halušky Terchová 2018

MS vo varení a jedení bryndzových halušiek 2018 - fotogaléria + výsledky

DSC 5484Terchová si v sobotu 26. mája 2018 pre návštevníkov pripravila MS vo varení a jedení bryndzových halušiek, na ktorých čakalo ideálne počasie. Podujatie opäť prilákalo tisícky návštevníkom. Zasúťažiť si mohli nie len družstvá, ale taktiež jednotlivci v dovedna štyroch kategóriách. Samozrejme nesmel chýbať ani kultúrny program, ktorého súčasťou boli okrem predstaviteľov terchovského folklóru na čele s víťazom súťaže Zem Spieva - Martinom Repáňom aj známe tváre ako nestarnúci Peter Nagy s jeho skupinou Indigo, či Sima Martausová. Atmosféru z podujatia vám na fotografiách priblíži Milan Kosec.

MS vo varení a jedení bryndzových halušiek - Terchová 2018

DSC 9589Po úspešných ročníkoch Vám s radosťou oznamujme, že tohtoročná súťaž MS vo varení a jedení bryndzových halušiek sa bude konať 26.5.2018 v Amfiteátri nad Bôrami.

Hlavnými účinkujúcimi budú tentokrát nezabudnuteľný Peter Nagy so skupinou Indigo, pesničkárka Sima Martausová, víťaz tohtoročnej súťaže Zem spieva Martin Repáň, ale aj terchovskí majstri z Ťažkej Muziky a iní. Podujatie moderuje Silvia Pekárová.

Výťažok z podujatia aj tento rok poputuje na podporu detských domovov a rekonštrukciu Zbojníckeho chodníka vo Vrátnej.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.