unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Preteky gazdovských koní 2014

Terchovské fašiangy 2014

terchovske-fasiangy-141.marca 2014 sa v Terchovej mali uskutočniť tradičné Preteky gazdovských koní, no nakoľko k nám tento rok nebola Matka príroda naklonená, boli sme nútení vymyslieť náhradný program. Keďže každoročné konanie týchto obľúbených závodov sa koná pri príležitosti fašiangov a súčasťou programu bývajú aj prezentované fašiangové zvyky, rozhodli sme sa aspoň túto tradíciu neporušiť. Pre občanov, ale i návštevníkov Terchovej boli pripravené zabíjačkové špeciality spolu s jarmokom. Samozrejme nemohli chýbať prezentácie terchovských fašiangových zvykov. Celú atmosféru podujatia zachytáva vo svojom videu František Mucha.

Náhradný program za Preteky gazodvských koní!

fasiangy-14Vzhľadom na nepriaznivé snehové podmienky, Preteky gazdovských koní v Terchovej sa neuskutočnia, ale v plánovanom termíne 1. marca 2014 Vám ponúkame náhradné podujatie:

Terchovské fašiangy so zabíjačkou a jarmokom

Preteky gazdovských koní 2014

gaz-kone-discipliny-13V prípade priaznivých poveternostných podmienok /sneh a mráz/ sa XV. ročník Pretekov gazdovských koní bude konať 1.marca 2014 o 10:00hod už tradične pod sochou Juraja Jánošíka.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.