unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Medzinárodné stretnutie zbojníkov 2015

Medzinárodné stretnutie zbojníkov - video a fotografie

DSC 0096Od piatka 12. júna až do nedele 14. júna 2015 hostila Terchová v poradí už piaty ročník podujatia s názvom Medzinárodné stretnutie zbojníkov. Organizátori si aj tento rok pripravili pre návštevníkov všetkých vekových kategórii v skutku bohatý program. Fotografie a videá z tohto podujatia vám prináša Milan Kosec.

Fotografie

Medzinárodné stretnutie zbojníkov - piatkové fotografie

 AWG67794. ročník Medzinárodného dňa zbojníkov začal v piatok 12. júna 2015. Toto podujatie pokračuje až do nedele popoludnia (14. júna 2015), návštevníci sa môžu tešiť na rozsiahly program a množstvo zbojníkov. Tešíme sa na vás :-)

Program

Fotografie piatok - Milan Kosec

Audio spot - Medzinárodné stretnutie zbojníkov

DSC 0258Vypočujte si audio spot k podujatiu Medzinárodné stretnutie zbojníkov, ktoré sa uskutoční 12. - 14. júna 2015 v Amfiteátri nad Bôrami v Terchovej. Spot si môžete vypočuť po otvorení článku.

Všetky informácie o podujatí

Medzinárodné stretnutie zbojníkov 2015

stretnutie-zbojnikov-13-zhrnutieSrdečne vás pozývame na 4. ročník Medzinárodného stretnutia zbojníkov, ktoré sa uskutoční 12. - 14. júna 2015 v areáli Amfiteátra nad Bôrami v Terchovej a jeho okolí.

Podujatie organizujú: Terchovské národné divadlo, Sa-Ali s.r.o., Obec Terchová, Krajské kultúrne stredisko v Žiline, Miestne kultúrne stredisko Terchová, Žilinský samosprávny kraj.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.