Vítame vás na nových Oficiálnych stránkach obce Terchová

erb.jpgVítame vás na nových Oficiálnych stránkach obce Terchová. Staré stránky prešli rozsiahlým redesignom, o ktorý sa postarali dvaja naši občania Lukáš Jaroščiak a Jakub Hnidka.

Na stránkach nájdete množstvo noviniek, ktoré vám určite spríjemnia vašu návštevu týchto stránok. Ako prvé by sme chceli dať do pozornosti to, že ku každému článku budete môcť pridávať vaše komentáre a názory.

Ďalšou novinkou je aj nové interaktívne fórum, ktoré je založené na princípe vlákien (tém), vďaka tomu vždy budete mať prehľad o tom, o čom diskutujete pod vlastným nickom, ktorý si môžete rezervovať vďaka registrácii.

Registrácia je určite výhodná pre tých, ktorí budú tieto stránky navštevovať častejšie ako aj pre všetkých našich občanov. Registrovaní uživatelia totiž môžu pridávať fotografie z rôznych podujatí, na ktorých sa zúčastnili a majú pocit, že sú vhodné na zverejnenie. Ďalej môžu pridávať ubytovacie zariadenia, ktoré sa nachádzajú v Terchovej. Toto všetko ako aj mnohé iné výhody vám umožňuje registrácia.

Novinkou na našich stránkach sú aj ankety, ktorými sa budeme snažiť približovať našim občanom.

Všetci tí, ktorí budú chcieť odoberať novinky zo stránok, pre nich je pripravený RSS kanál.

Neváhajte a testujte nové oficiálne stránky. Akékoľvek otázky, týkajúce sa stránok píšte do fóra prípadne na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Komentáre (0)

K tomuto článku zatiaľ nie sú publikované žiadne komentáre

Komentujte

  1. Pridávate komentár ako hosť. Registrovať alebo prihlásiť sa do Vášho účtu.
0 Použitých znakov
Prílohy (0 / 3)
Share Your Location

Novinky do emailu

Dostávajte informácie o novinkách z nášho webu pravidelne raz týždenne do emailu.

Please enable the javascript to submit this form

Podobné články