unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Chata Uhorčík

Chata UhorčíkPopis: Chata Uhorčík sa nachádza v obci Terchová v nádhernej prírode národného parku Malá Fatra. Oblasť Terchovej ponúka veľa možností športového vyžitia ako i aktívnej rekreácie v zimnom i v letnom období. Sme pripravení poskytnúť vám kvalitné ubytovanie a služby pre vašu dovolenku. Na svoje si prídu i rodiny s deťmi. Súčasťou chaty je detské ihrisko, klzisko, v lete streetbalové ihrisko. Ubytovanie je v samostatných izbách s kúpeľňou a WC. K dispozícii máte aj spoločenskú miestnosť,kuchyňu a krb.

Chata Rekreajánošík 2049

Chata Rekreajánošík 2049Popis: Chata Rekreajánošík 2049 sa nachádza v obci Terchová pri hoteli Jánošík. Je situovaná v prostredí Malej Fatry, ktorá patrí medzi najnavštevovanejšie pohoria Slovenska. Z okien chaty sa ponúka jeden z najkrajších pohľadov na skalné útvary v Tiesňavách. Chata ponúka ubytovacie služby pre 6 osôb. K dispozícii je obývací kút s TV, kuchynský kút, jedálenský kút, sprchovací kút s WC, spálňa, predsieň. Pri objekte je záhradné posedenie s krbom, pieskovisko, hojdačky a parkovacia plocha.

Chata na Grúni

Chata na GrúniPopis: Chata na Grúni je najvyššie položenou a prakticky poslednou horskou chatou vo Vrátnej doline. Leží vo výške cca. 1000 m.n/m na križovatke značených turistických chodníkov a poskytuje služby pre tých, čo majú radi kľud a pobyt vo vysokohorskom prostredí v nádhernej scenérií Veľkého Rozsutca a ostatných končiarov Malej Fatry. Pri chate sa nachádzajú dva lyžiarske vleky so svahmi pre začiatočníkov ako aj pre náročných lyžiarov. Chata na Grúni poskytuje ubytovanie aj stravovanie.

Chata Vrátna

Chata VrátnaPopis: Chata Vrátna sa nachádza v závere Vrátnej doliny. Jej výborná poloha a historický základ ju predurčuje na neopakovateľnú dovolenku v horskom prostredí. Chata má kapacitu 44 lôžok so spoločnými sociálnymi zariadeniami. Je určená predovšetkým pre menej náročných turistov vyhľadávajúcich dobrodružstvo a zážitky.

Chata vo Vyhnanej

Chata vo Vyhnanej Popis: Chata vo Vyhnanej sa nachádza v obci Terchová v osade Štefanová, pod Veľkým Rozsutcom (1610 m n.m.).
Chata vo Vyhnanej poskytuje celoročné ubytovanie s kapacitou cca 45 lôžok, v 2 a 3 lôžkových izbách, s WC a sprchou.
Stravovanie je formou polpenzie.
Okrem toho je k dispozícii TV/SAT, ohnisko a parkovisko. Chata vo Vyhnanej je vhodná pre rodinné pobyty, lyžiarske kurzy, školenia a pod.

Chalupa Katka

chalupa-katka.jpgChalupa je situovaná pri rieke pod splavom, v centre obce Terchová s parkovaním na ulici pri dome. Zloženie ubytovania: Prízemie: -dve izby pre osem osôb / 2x4 / -kompletne vybavená kuchyňa s TV -sprchový kút spolu s WC Suterén: -biliard, šípky -spoločenská miestnosť s krbovou pieckou -sprchový kút spolu s WC Na dvore je ohnisko zo sedením a malý trávnik. Cena v lete za osobu/noc 9 EUR,minimálne 6 os.alebo 54EUR/noc Cena v zime za osobu/noc 10 EUR,min.6 osôb alebo 60 EUR/noc

Drevenica Pánska Lúka

ImageDrevenica Pánska Lúka ponúka príjemné a štýlové ubytovanie pre 20 osôb v Terchovej, časť Pánska Lúka. Prízemie - 2 apartmány : 2 a 4 lôžkový - každý apartmán má vlastné soc. zariadenie a kuchynku Poschodie - 3 x 2 lôžková izba a 2 x 4 lôžková izba - každá izba má vlastné soc. zariadenie a kuchynský kútik ( chladnička, el. sporák, rýchlovarná kanvica ) - na poschodí je spoločenská miestnosť s TV, SAT.

Drevenica Bukovina

edfe6360-cbf0-46fb-b234-e5e583125f94Drevenica Bukovina je situovaná v tichom a romantickom prostredí malebnej obce Terchová, s krásnym výhľadom na hrebeň Malej Fatry. Ak túžite prežiť Vašu dovolenku v nádhernom prostredí s dostatkom súkromia, pokoja a komfortu, srdečne Vás k nám pozývame.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.