unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Hotel Boboty***

Hotel BobotyPopis: Hotel Boboty sa nachádza vo Vrátnej doline - cca. 5 km od obce Terchová v tichom horskom prostredí. Je ideálny pre všetky skupiny ľudí, hlavne pre tích, ktorí preferujú aktívnu dovolenku. V lete je to turistika, ktorá je dominantou tejto oblasti a v zime lyžovanie. Lyžiarske stredisko sa od hotela nachádza len 2 km.

Hotel Gold***

Hotel GoldPopis: Nový Hotel Gold *** poskytuje ubytovanie v komfortných izbách a apartmánoch, ktoré spĺňajú požiadavky i najnáročnejších hostí. Všetky izby kompletne nové ponúkajú satelitnú TV, internet, minibar, sociálne zariadenia (WC, kúpeľňu). Hotel Vám ponúka nočný bar a možnosť prenajatia prednáškových a banketových miestností. Atrakciou hotela je Terchovská záhrada s kolibou. Pre športový relax sú v hoteli a v jeho okolí pre vás ponúkané - fitnes, tenisové kurty, bazén, sauna, biliard...

Hotel Diery

Hotel DieryPopis: Hotel Diery sa nachádza na najfrekventovanejšej turistickej trase, cez skalný kaňon Diery do známej doliny Vrátna. Hotel má 24 izieb s 50 pevnými lôžkami a 20 prístelkami. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, TV, satelitom a telefónom. K dispozícii je reštaurácia s kapacitou 80 miest. Súčasťou hotela je aj Koliba, ktorá popri ľudovej hudbe ponúka rôzne regionálne, grilované a slovenské špeciality.

Rezort Drevenice Terchová

drevenice-terchova.jpgPopis: Rezort Drevenice Terchová a Penzión Vŕšky ponúka návštevníkom Terchovej a Vrátnej doliny celoročne ubytovanie v štýlovo zariadených apartmánoch v dreveniciach s krbom a v útulných  izbách Penziónu. Pohodlie a komfort, reprezentované moderným ubytovaním, technologickým vybavením, gastronómiou a hotelovými službami, umožňujú návštevníkom vychutnať si jedinečnú atmosféru tohto miesta. V zime aj počas letných dní sa v okolí koná  množstvo kultúrnych a športových podujatí. Priamo v rezorte sa uskutočňujú pravidelne spoločenské akcie.

Hotel Fatra

fatra-ubytovanie-titHotel FATRA, novovybudovaný hotel, sa nachádza priamo pod amfiteátrom v blízkosti relaxačného centra Terchovec so saunami a bazénmi, lanovým a zábavným parkom pre deti, Dinopark. Kapacita hotela je 40 miest v dvojlôžkových, 3 trojlôžkových izbách a suitách(rodinných izbách 2+2). Každá izba je vybavená sociálnym zariadením, TV a pripojením na internet.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.