unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Penzión Malá Fatra

Penzión Malá FatraPopis: Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v 2, 3, 4 posteľových izbách s kompletným sociálnym vybavením, TV so satelitným príjmom. V prípade potreby hostia majú k dispozícii aj sušiareň a pračovňu. Hosťom je k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom, stolný tenis, šípky, detské ihrisko, úschovňa bicyklov, terasa so záhradným nábytkom a pekným výhľadom na hory. Nezabudnuteľné sú večery strávené pri rodinnom ohnisku alebo opekačky na záhradnom grile.

Penzión Salvius

Penzión SalviusPopis: Nový penzión Salvius ponúka ubytovanie v obci Terchová. Jeho prednosťou je bezbariérový prístup. Izby vybavené s TV, káblové a sieťové vysielanie, rádio a prípojka na internet. Na prvom podlaží sa nachádzajú dva apartmány a dve manželské izby. Prízemie tvorí kuchyňa, 4 a 5 posteľová izba, bezbariérové WC a kúpeľňa. K penziónu patrí zastrešená terasa a gril so záhradným posedením.

Chalupa Synka

synka-exPopis: Ubytovanie v Chalupe Synka sa nachádza priamo v centre obce Terchová. Ubytovať sa je možné v troch dvojposteľových a jednej štvorposteľovej izbe. Dve z izieb sú vybavené samostatnou kúpeľňou a ďalšie dve izby majú majú spoločnú kúpeľňu tieto izby sú vhodné pre rodinu s väčšími deťmi. Tri izby majú plne vybavenú kuchynskú linku (chladnička, sporák, rýchlo varná kanvica), všetky izby majú televízor. Ponúkame Vám aj možnosť zabezpečenia stravovania vzdialeného 50 m od penziónu.

Penzión Luka

Penzión LukaPopis: Na úpätí Národného parku Malá Fatra, v rodisku slovenského hrdinu Juraja Jánošíka v Terchovej sa nachádza penzión LUKA. Penzión má veľmi dobrú polohu za križovatkou Terchová – Vrátna, pri reštaurácii COVERA. Autobusová zastávka je vzdialená asi 300 m. Súčasťou penziónu je dvor a parkovisko pre autá. Penzión je rodinného charakteru. V lete ponúka príjemné posedenie na terase prípadne grilovanie a opekanie v altánku.

Penzión a Drevenica Pri Hati

Penzión a Drevenica Pri HatiPopis: Dovoľujeme si Vám predstaviť náš penzión, ktorý sa nachádza v rázovitej slovenskej obci Terchová, v Malej Fatre. Poskytujeme celoročné ubytovanie. Penzión má 4 izby a drevenica 3 izby, každá izba má svoje sociálne zariadenie WC, sprcha alebo vaňa, umývadlo, chladničku, rádio. Drevenica má spoločenskú miestnosť pre obidva objekty s krbom, 2 televízormi s kompletne zariadenou kuchyňou. Bezpečné parkovanie, v zimnom období lyžiareň so sušením lyžiarskej obuvi, v letnom období úschovňa bicyklov.

Apartmány Terchová

Apartmány TerchováPopis: Ubytovacie zariadenie Apartmány Terchová je komplex rodinných apartmánov, nachádzajúci sa priamo v srdci malebnej dediny Terchová, len na skok od Národného parku Malá Fatra a lyžiarskeho strediska Vrátna.

Nové apartmány, sú ideálnym výberom ubytovania v Terchovej pre každého, kto si pri dovolenke želá udržať viac súkromia. V cene ubytovania je započítaná aj možnosť parkovania pred dočekom. Apartmány sú štvorlôžkové a v prevádzke sú celoročne.

Penzión GORAL

Goral-2Penzión GORAL sa nachádza na okraji národného parku Malá Fatra v rázovitej obci Terchová. Celková kapacita penziónu je 21 miest aj s prístelkami. Na všetkých izbách je sociálne zariadenie, TVa niektoré sú vybavené aj kuchynkou a balkónmi. Reštaurácia zariadená v selskom štýle ponúka príjemné posedenie po náročne strávenom dni. Prístup na internet je tu zabezpečený pomocou wifi pripojenia. Penzión GORAL je možné použiť aj na rôzne školenia  a firemné akcie, nakoľko je vybavený aj školiacou miestnosťou na celú kapacitu objektu. Vedľa penziónu je vonkajší krb s roštom na prípravu rôznych grilovaných pochúťok. Na oddych a relax slúžia aj fínska a parná sauna s oddychovou miestnosťou.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.