Nový obecný web!

Nový obecný web!

Po takmer desiatich rokoch sa oficiálne stránky obce Terchová dočkali svojej rekonštrukcie! Moderný dizajn, upravená štruktúra a vylepšené funkcie, by mali pre návštevníkov tohto webu priniesť komfort a uľahčiť jeho prehliadanie. Web je momentálne spustený v testovacom režime, preto ak objavíte nejakú chybu, prípadne neštandardné správanie stránky, budeme radi, ak nás kontaktujete prostredníctvom formulára, ktorý nájdete pod týmto článkom. Webová stránka bude postupne dopĺňaná o ďalšie funkcionality. Jednou z noviniek, ktoré sa nachádzajú na našich nových stránkach je videogaléria, v ktorej nájdete množstvo videí, ktoré zachytávajú dianie z našej obce.

O obsah webu sa môžete aktívne starať aj vy a to tak, že po registrácií sa vám sprístupní možnosť na pridávanie fotografií a videí do našej galérie.

V prípade, že ste ubytovávateľ, majiteľ reštauračného zariadenia, prípadne iného zariadenia poskytujúceho služby v obci o zaradenie vašej prevádzky na web, môžete požiadať prostredníctvom vyplnenia tohto formulára.

Dúfame, že sa budete na vynovených oficiálnych stránkach obce Terchová cítiť dobre a prinesú vám tie najdôležitejšie a najaktuálnejšie informácie z diania u nás v obci.

Nahlásenie chyby na webe obce

  

Komentáre (0)

K tomuto článku zatiaľ nie sú publikované žiadne komentáre

Komentujte

  1. Pridávate komentár ako hosť. Registrovať alebo prihlásiť sa do Vášho účtu.
0 Použitých znakov
Prílohy (0 / 3)
Share Your Location

Novinky do emailu

Dostávajte informácie o novinkách z nášho webu pravidelne raz týždenne do emailu.

Please enable the javascript to submit this form

Podobné články