Využitie informačných prostriedkov počas volebnej kampane

komunalne-volby-ilustracneVyužívanie hromadných informačných prostriedkov Obce Terchová počas volebnej kampane volieb do orgánov samosprávy obce 15.11.2014

  1. Obec Terchová (s prihliadnutím na §30 ods. 3 zákona č. 346/1990 o voľbách do orgánov samosprávy obce) určuje spôsob prístupu kandidátov na starostu obce a kandidátom na poslancov do obecného zastupiteľstva k hromadným informačným prostriedkom a k službám územnej samosprávy zameraným na podporu alebo na prospech ich volebnej kampane nasledovne:

    A, Kandidát môže požiadať o uverejnenie svojho predstavenia na stránke www.terchova.sk.  Kandidát doručí na podateľňu OÚ (osobne, po3tou, e- mailom:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. )  svoju fotografiu v digitálnej podobe a text rozsahu A4 s možnosťou využitia hypertextových odkazov na svoje osobné stránky prípadne profily na sociálnych sieťach.
    B, Kandidát môže požiadať o odvysielanie relácie v obecnom rozhlase (text + hudba) s maximálnou dĺžkou relácie 5 minút. (Kandidát dodá reláciu v audio formáte na CD). Relácie sa budú vysielať v sobotu, 8.11.2014.
    C, Kandidát môže požiadať o využitie kinosály v kultúrnom dome na dve hodiny. (termín si treba vopred dohodnúť s riaditeľom MKS – Rudolfom Patrnčiakom)

  2. Za využitie uvedených hromadných informačných prostriedkov Obec Terchová nebude účtovať kandidátovi vzniknuté náklady.
  3. Umiestňovanie volebných plagátov upravuje  Všeobecne záväzne nariadenie č. 12/2014.

 

Komentáre (0)

K tomuto článku zatiaľ nie sú publikované žiadne komentáre

Komentujte

  1. Pridávate komentár ako hosť. Registrovať alebo prihlásiť sa do Vášho účtu.
0 Použitých znakov
Prílohy (0 / 3)
Share Your Location

Novinky do emailu

Dostávajte informácie o novinkách z nášho webu pravidelne raz týždenne do emailu.

Please enable the javascript to submit this form

Podobné články