Country Fest ROZMARÍN TERCHOVÁ 2012 - vstupenky a organizačné pokyny

cfrt-vstupenkyORGANIZAČNÉ POKYNY PRE NÁVŠTEVNÍKOV CFRT 2012

Skôr ako sa otvoria brány Terchovského amfiteátra, ponúkame v piatok 3.8.2012 a v sobotu 4.8.2012 všetkým návštevníkom „TRHOVÉ MESTEČKO“ ktoré sa bude nachádzať pod Bôrami pri futbalovom ihrisku a kaskádach. Určite si na trhovisku nájdete vhodný suvenír alebo milú pozornosť pre seba a svojich blízkych.

 

Oproti hotelu Gavurky bude pre milovníkov adrenalínu množstvo vzrušujúcich kolotočov a zábavných atrakcií.

Stanový tábor Vám bude bezplatne k dispozícií na lúke za hotelmi Montana a Gavurky až po Jánošíkovu kolibu (lyžiarsky vlek), Prosíme všetkých, ktorí sa rozhodli stanovať na tomto vyhradenom mieste, aby svoje dočasné bývanie začali stavať minimálne 1m od krajnice prístupovej cesty k amfiteátru.

Predaj vstupeniek na COUNTRY FEST ROZMARÍNbude zabezpečený v  stánkoch, ktoré budú umiestnené popri ceste smerom od rezortu Vŕšky k amfiteátru. Jeden predajný stánok bude umiestnený pri hlavnej bráne amfiteátra. Výmenu   PREDPREDAJOM zakúpených  vstupeniek a všetky výherné vstupenky získané prostredníctvom mediálnych partnerov (rádia) bude možné zrealizovať v stánku označenom „ VÝMENA PREDPREDAJA"

CENA VSTUPNÉHO V DEŇ KONANIA CFRT 2012:

Jednodňové vstupné: 15,- €
Dvojdňové vstupné: 20,- €
Deti do výšky 140cm vstup zdarma
ZŤP s preukazom vstup zdarma

Čas predaja v deň konania festivalu:
v piatok 3.8.2012 -  od 13ºº hod do 22ºº hod
v sobotu 4.8.2012 - od 12ºº hod do 22ºº hod

Prístupové cesty do amfiteátra pre verejnosť budú neprejazdné. Organizovanie dopravy k amfiteátru má na starosti usporiadateľská služba. Prosíme všetkých účastníkov festivalu, aby rešpektovali ich pokyny, ktoré slúžia na zabezpečenie plynulého chodu dopravy a  parkovania. Vopred ďakujeme vodičom, ktorí sa ohľaduplne správajú k peším návštevníkom. PARKOVANIE počas festivalu na vyhradených miestach je bezplatné.

Pre fanúšikov jednotlivých vystupujúcich kapiel sme pripravili možnosť zakúpenia si CD alebo DVD.  V stánku s označením „SUVENÍRY“ , ktorý bude umiestnený v amfiteátri pod pódiom. Zástupcovia jednotlivých kapiel Vám  po skončení svojho vystúpenia  budú k dispozícii .

Je prísne zakázané!

...vnášať do priestoru konania akcie sklenené nádoby a fľaše, pyrotechnické predmety, otvorený oheň, predmety ohrozujúce bezpečnosť, drogy, psychotropné látky, horľaviny a zbrane akéhokoľvek druhu. Nie je dovolené vnášať magnetofóny, filmové kamery, videokamery (vrátane DV, DV Cam, Beta Cam, Super VHS, ...) ani profesionálne fotoaparáty. Zhotovovanie zvukových, filmových, fotografických alebo videozáznamov je prísne zakázané, a to i pre súkromnú potrebu. Výnimku tvoria plnoautomatické spotrebiteľské fotoaparáty, ktoré však nesmú byť použité na zhotovovanie fotografií z vystúpení interpretov. Určite na fotenie počas koncertov nepoužívajte blesk. Natáčanie na video, resp. iný formát (film, DV , DV Cam, Beta, ...) je zakázané – okrem akreditovaných novinárov a filmových štábov.

Za pochopenie ďakuje organizačný štáb.

Komentáre (0)

K tomuto článku zatiaľ nie sú publikované žiadne komentáre

Komentujte

  1. Pridávate komentár ako hosť. Registrovať alebo prihlásiť sa do Vášho účtu.
0 Použitých znakov
Prílohy (0 / 3)
Share Your Location

Novinky do emailu

Dostávajte informácie o novinkách z nášho webu pravidelne raz týždenne do emailu.

Please enable the javascript to submit this form

Podobné články