Country Fest Rozmarín Terchová 2012 - zhrnutie + fotografie

cfrt-2012-zhrnutieVšetkým milovníkom country, ktorí prvý augustový víkend prišli na 5.ročník COUNTRY FEST ROZMARÍN TERCHOVÁ 2012, patrí moje veľké ĎAKUJEM.

ĎAKUJEM patrí taktiež reklamným partnerom a  mediálnym partnerom, aj vďaka ich podpore sme mohli zrealizovať tento festival.

Agentúra ROZMARÍN ďakuje kapelám, ktoré prijali naše pozvanie a ROZMARÍN fest spestrili svojím umením. Veríme, že výber Vás nesklamal a každý si našiel tú svoju kapelu, či interpreta. ĎAKUJEM Paľovi Procklovi za čistý zvuk a jasný obraz na pódiu.

 

Dámy a páni moje samostatné veľké ĎAKUJEM patrí Michalovi Hudákovi, ktorý sa svojej úlohy moderátora festu opäť zhostil na JEDNOTKU. Mišo ĎAKUJEM.

Dovoľte mi , aby som sa v mene ROZMARÍNU poďakoval aj mojim spolupracovníkom, ktorí sa podieľali na samotnom priebehu 5.ročníka Country Fest Rozmarín. Moje úprimné ĎAKUJEM patrí Mirovi, Lenke, Marcelke, Máriovi, Majke, Miške, Maťovi, Dávidovi, Milošovi, Klárke, Zuzke, Jurkovi, Mirke, Šimonovi, Peťovi, Patrikovi, Lucke, Soni, Gordane, Oľge,  Božke, Katke, Táničke, Bohušovi a Pištovi, Milanovi a jeho chlapcom a v neposlednej rade aj dobrovoľníkom pri predaji vstupeniek a nosičom aparatúry .

Záverom moje ĎAKUJEM patrí aj spoluorganizátorom festu - obci Terchová.

Marián Soták

Fotografie z CFRT 2012

Komentáre (0)

K tomuto článku zatiaľ nie sú publikované žiadne komentáre

Komentujte

  1. Pridávate komentár ako hosť. Registrovať alebo prihlásiť sa do Vášho účtu.
0 Použitých znakov
Prílohy (0 / 3)
Share Your Location

Novinky do emailu

Dostávajte informácie o novinkách z nášho webu pravidelne raz týždenne do emailu.

Please enable the javascript to submit this form

Podobné články